Αποστολέας Θέμα: ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΤΗΣ«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ»ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΛΕΣ  (Αναγνώστηκε 1576 φορές)

araxtos

  • Moderator
  • Member
  • *****
  • Μηνύματα: 69

1. Εκλογική Περιφέρεια Αντιρρίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αντιρρίου (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Αγγελοπούλου - Μανδέλου Θεοδώρα (Ρούλα) Γεώργιος Αντιρρίου
Λουκά - Τσάκου Ευσταθία (Έφη) Δημήτριος Αντιρρίου
Παπαδημητρίου Γεράσιμος (Μάκης) Σπυρίδων Αντιρρίου

2. Εκλογική Περιφέρεια Αποδοτίας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Αποδοτίας (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Καραλής Νικόλαος Ευθύμιος Αποδοτίας
Κατσούρη Αλεξάνδρα Γεώργιος Αποδοτίας
Κωταντούλας Παναγιώτης Δημήτριος Αποδοτίας

3. Εκλογική Περιφέρεια Ναυπάκτου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Ναυπάκτου (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Αποστολοπούλου Μαρία Σπυρίδων Ναυπάκτου
Βασιλόπουλος Δημήτριος Θωμάς Ναυπάκτου
Βίτσας Δημήτριος Σπυρίδων Ναυπάκτου
Γούλας Γεώργιος Σπυρίδων Ναυπάκτου
Δούρος Παναγιώτης Γεώργιος Ναυπάκτου
Δράκος-Βούλγαρης Αθανάσιος (Νάσος) Γεώργιος Ναυπάκτου
Ζιαμπάρα Μαρία Κωνσταντίνος Ναυπάκτου
Καρκατσούλης Δημήτριος Σπυρίδων Ναυπάκτου
Κοτρώνη Παναγιώτα Γεώργιος Ναυπάκτου
Λακουμέντας Γεώργιος Ιωάννης Ναυπάκτου
Παπάς Μιχαήλ-Λάμπρος Δημήτριος Ναυπάκτου
Πατούχας Κωνσταντίνος Χρήστος Ναυπάκτου
Πατούχας Παντελής Νικόλαος Ναυπάκτου
Πολυζώη Γεωργία Χρήστος Ναυπάκτου
Ρισβάς Αθανάσιος Κωνσταντίνος Ναυπάκτου
Σαλαμούρας Χρήστος Ιωάννης Ναυπάκτου
Σατλάνη Αικατερίνη Κωνσταντίνος Ναυπάκτου
Σικώλας Χρήστος Νικόλαος Ναυπάκτου
Σούζας Νικόλαος Ιωάννης Ναυπάκτου
Σταυρόπουλος Κωνσταντίνος Ιωάννης Ναυπάκτου
Τρύφωνας Γεώργιος Λάζαρος Ναυπάκτου
Τσέλιος Σπυρίδων Αντώνιος Ναυπάκτου
Χαλάτσης Ιωάννης Γεώργιος Ναυπάκτου
Χοχτούλα-Φιλιπποπούλου Ιουλία Παναγιώτης Ναυπάκτου


4. Εκλογική Περιφέρεια Πλατάνου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Πλατάνου (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Αναγνωστού -Παπαδάκη Βασιλική (Κική) Νικόλαος Πλατάνου
Εγγλέζος Χρήστος Κωνσταντίνος Πλατάνου
Τσαρούχης Αριστοτέλης Κωνσταντίνος Πλατάνου

5. Εκλογική Περιφέρεια Πυλλήνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Πυλλήνης (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Ζαϊμης Δημήτριος Γεώργιος Πυλλήνης
Παναγόπουλος Παναγιώτης Δημήτριος Πυλλήνης
Σωτηρόπουλος Πολύκαρπος Νικόλαος Πυλλήνης


6. Εκλογική Περιφέρεια Χάλκειας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Χάλκειας (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο Εκλογική Περιφέρεια
Καλαβριζιώτης Ανδρέας Γεώργιος Χάλκειας
Πολονύφης Δημήτριος Ιωάννης Χάλκειας
Σταυρόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος Χάλκειας
Φουσέκης Νικόλαος Δημήτριος Χάλκειας
Χαλαζιάς Νικόλαος Αθανάσιος Χάλκειας

7. Δημοτική Κοινότητα Ναυπάκτου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας Ναυπάκτου (κατ’ αλφαβητική σειρά)
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αμπντελ Σαλαμ Σαμιρ Σάαντο
Γρηγορίου Θωμάς Δημήτριος
Δούνης Μιλτιάδης Ιωάννης
Λιώνης Δημήτρης Σωτήρης
Μπιτσικώκος Νικόλαος Παναγιώτης
Παπανδρέου Κωνσταντίνος Χαράλαμπος
Ράμμου Φωτεινή Ιωάννης
Σιδηροπούλου –Καραγεώργου Σοφία Αιμιλιανός
Ταμπάκης Στέφανος Γεώργιος
Ταραμπίκου Βασιλική Γεώργιος
Τριανταφύλλου Μάρκος Σταύρος
Χειμαριού - Πελέκη Κλεοπάτρα Μιχαήλ

8. Τοπική Κοινότητα Αγίου Δημητρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κατσίκας Κωνσταντίνος Ευθύμιος


9. Τοπική Κοινότητα Αμπελακιώτισσας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Πύργα Μαρία Ιωάννης


10. Τοπική Κοινότητα Αναβρυτής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο






11. Τοπική Κοινότητα Ανθοφύτου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Τσούμαρης Λάμπρος Δημήτριος
Φούντζηλας Κωνσταντίνος Χρήστος

12. Τοπική Κοινότητα Αντιρρίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αποστολόπουλος Νικόλαος Κωνσταντίνος
Κάκκος Γεώργιος Νικόλαος
Λαλοπούλου - Καρναχωρίτη Ευαγγελία (Λίτσα) Αλέξιος
Παντελίδης Πολυχρόνης Θεόδωρος

13. Τοπική Κοινότητα Άνω Βασιλικής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Γεωργούλας Γεώργιος Φώτιος
Κοντοχρήστος Γεώργιος Βασίλειος

14. Τοπική Κοινότητα Άνω Χώρας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κωταντούλας Κωνσταντίνος Γεώργιος
Πατούχα Κωνσταντίνα Βασίλειος
Πατούχας Πολύκαρπος Ανδρέας

15. Τοπική Κοινότητα Αράχωβας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κούκουνας Κωνσταντίνος Ιωάννης
Παπαμανώλης Κωνσταντίνος Ευθύμιος

16. Τοπική Κοινότητα Ασπριά
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



17. Τοπική Κοινότητα Αφροξυλιάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κυρίτση Γιαννούλα Γεώργιος
Κυρίτση Παναγιώτα Αθανάσιος
Κυρίτσης Ευθύμιος Νικόλαος
Μπέκος Δημήτριος Δήμος


18. Τοπική Κοινότητα Αχλαδοκάστρου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κουρελής Γεώργιος Ιωάννης
Πυλαρινός Κωνσταντίνος Λεωνίδας

19. Τοπική Κοινότητα Βελβίνας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Ανδρεόπουλος Ανδρέας Ιωάννης
Πανουργιά Μαρία Βασίλειος

20. Τοπική Κοινότητα Βλαχομάνδρας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Μητσόπουλος Μιχαήλ Κωνσταντίνος
Μπανιάς Φώτιος Γεώργιος

21. Τοπική Κοινότητα Βομβοκούς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Λιανού Αικατερίνη Δημήτριος
Πολυχρόνης Ιωάννης Ηλίας
Τρουμπούκη Ελένη Βασίλειος
Τρουμπούκης Παντελής Χαράλαμπος

22. Τοπική Κοινότητα Γαβρολίμνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καραχρήστος Χρήστος Λάμπρος
Πατογιάννης Νικόλαος Ιωάννης
Φουσέκη Γιαννούλα Βασίλειος
Χριστοδούλου Βασίλειος Δημήτριος

23. Τοπική Κοινότητα Γάβρου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Ανδρεόπουλος Δημήτριος Αντώνιος
Σιαμάς Ιωάννης Σπυρίδων

24. Τοπική Κοινότητα Γαλατά
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αραπάκης Δημήτριος Σπυρίδων
Γιαννοπούλου Δέσπω Χαράλαμπος
Μελεμενής Παναγιώτης Απόστολος
Ντουνιάς Χρήστος Γεράσιμος


25. Τοπική Κοινότητα Γραμμένης Οξυάς
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



26. Τοπική Κοινότητα Γρηγορίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αμπλάς Δημήτριος Νικόλαος


27. Τοπική Κοινότητα Δάφνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Λαλόπουλος Ευθύμιος Αθανάσιος
Μηνόπουλος Βασίλειος Δημήτριος
Μητσόπουλος Δημήτριος Βασίλειος
Παπαχριστοδούλου Δήμητρα Παναγιώτης

28. Τοπική Κοινότητα Δενδροχωρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Τσώτας Γεώργιος Δημήτριος


29. Τοπική Κοινότητα Δορβιτσιάς
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κουφογιάννης Κωνσταντίνος Χρήστος
Χαραλαμπόπουλος Θεόδωρος Δημήτριος

30. Τοπική Κοινότητα Ελατόβρυσης
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



31. Τοπική Κοινότητα Ελατούς
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κερασιάς Παναγιώτης Σωτήριος


32. Τοπική Κοινότητα Ελευθέριανης
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Μούκας Νικόλαος Κωνσταντίνος
Παπαδόπουλος Βασίλειος Αλκιβιάδης




33. Τοπική Κοινότητα Καλαβρούζας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καλαβριζιώτη Ευθυμία Νικόλαος
Καλαβρουζιώτης Νικόλαος Παναγιώτης

34. Tοπική Kοινότητα Καλλονής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



35. Τοπική Κοινότητα Καστανιάς
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αντωνόπουλος Ιωάννης Κωνσταντίνος
Μανώλης Κωνσταντίνος Αντώνιος

36. Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Θεοδωρόπουλος Αλέξανδρος Νικόλαος
Ζορμπάς Ιωάννης Αθανάσιος

37. Τοπική Κοινότητα Κάτω Βασιλικής
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αλεξάνδρου Ερωτόκριτος Γεώργιος
Αποστολόπουλος Χρήστος Ιωάννης
Βαλμάς Χρήστος Αριστείδης
Παγανιά Παναγιώτα Δημήτριος

38. Τοπική Κοινότητα Κάτω Χώρας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Φωτόπουλος Κωνσταντίνος Ανδρέας


39. Τοπική Κοινότητα Κεντρικής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αθανασοπούλου Αικατερίνη Ευστράτιος


40. Τοπική Κοινότητα Κλεπάς
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Δημητροπούλου Χρυσούλα Παναγιώτης
Δημούσης Περικλής Λεωνίδας
Ζαβέρδας Κωνσταντίνος Γεώργιος
Καραγιάννης Χαράλαμπος Νικόλαος

41. Τοπική Κοινότητα Κοκκινοχωρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καραμπούλης Δημήτριος Σπυρίδων


42. Τοπική Κοινότητα Κρυονερίων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Δημητρόπουλος Δημήτριος Αθανάσιος
Νικολόπουλος Αλέξανδρος Λάμπρος

43. Τοπική Κοινότητα Κυδωνέας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



44. Τοπική Κοινότητα Λεύκας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο



45. Τοπική Κοινότητα Λιβαδακίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αγγελής Νικόλαος Δημήτριος
Σμάνης Ιωάννης Λάμπρος

46. Τοπική Κοινότητα Λιμνίτσας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Νικολακόπουλος Χαράλαμπος Ιωάννης



47. Τοπική Κοινότητα Λυγιά
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Βασιλοπούλου Ειρήνη Ιωάννης
Κωτσικογιάννη Παναγιώτα Σωτήριος
Νικόπουλος Ανδρέας Απόστολος
Νικόπουλος Κωνσταντίνος Δημήτριος


48. Τοπική Κοινότητα Μακύνειας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αλεξόπουλος Νικόλαος Ιωάννης
Ζέλιος Ευθύμιος Σπυρίδων
Σισαμή Ελισάβετ-Ασπασία Στεργιάδης
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος Γεώργιος

49. Τοπική Κοινότητα Μαμουλάδας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Κόγγος Φώτιος Βασίλειος
Λάμπος Βασίλειος Φώτιος
Παπακωστόπουλος Απόστολος Κωνσταντίνος
Ρήγα - Τσιλιγιάννη Αικατερίνη Γεώργιος

50. Τοπική κοινότητα Μανδρινής
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο




51. Τοπική Κοινότητα Μηλιάς
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κατσιγιάννης Παναγιώτης Νικόλαος
Τσονάκας Αθανάσιος Λεωνίδας

52. Τοπική Κοινότητα Μολυκρείου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Ευθυμιοπούλου Λαμπρινή Ανδρέας
Καζανάς Αθανάσιος Παναγιώτης
Κασσαβέτη - Ραγκαβά Μαρία Νικόλαος
Μαλάς Νικόλαος Δημήτριος





53. Τοπική Κοινότητα Νεοκάστρου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Φούντας Λεωνίδας Νικόλαος
Φούντας Νικόλαος Ιωάννης

54. Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καλαθά Γλυκερία Νικόλαος
Καρανδρίκα - Παλαιοπάνου Αγγελική Γεώργιος

55. Τοπική Κοινότητα Ξηροπηγάδου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καλτσανάς Θεόδωρος Ηλίας
Μπισμπίκη - Μουχτούρη Μαρία Αθανάσιος
Σταμούτσος Αντώνιος Βασίλειος
Χουλιάρα Διαμαντούλα Δημήτριος

56. Τοπική Κοινότητα Παλαιοπύργου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αδραχτάς Παναγιώτης Νικόλαος
Μαχαίρας Βασίλειος Απόστολος
Σταθοπούλου Σταυρούλα Δημήτριος
Τασσοπούλου Ευσταθία Κωνσταντίνος

57. Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρακίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Λαλόπουλος Αλέξιος Αθανάσιος


58. Τοπική Κοινότητα Περδικόβρυσης
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Δημητρόπουλος Κωνσταντίνος Γρηγόριος
Καρκατσούλης Κωνσταντίνος Αριστείδης

59. Τοπική Κοινότητα Περιθωρίου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Δαδάνης Γεώργιος Θωμάς
Ντέκας Θεόδωρος Κωνσταντίνος



60. Τοπική Κοινότητα Περίστας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Μπούμπουλας Λεωνίδας Φώτιος
Πελέκης Δημήτριος Σωκράτης

61. Τοπική Κοινότητα Πιτσιναιΐκων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Καρέλης Βασίλειος Δημήτριος
Πετσίνης Βασίλειος Ιωάννης


62. Τοπική Κοινότητα Πλατάνου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Ηγουμένου-Σικόλα Μαρία Σταύρος
Καραγιάννης Χρήστος Κωνσταντίνος
Κατσίκας Δημήτριος Γεώργιος

63. Τοπική Κοινότητα Πόδου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Κιούλιας Παναγιώτης Γεώργιος


64. Τοπική Κοινότητα Ποκίστας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Στάϊκος Παντελής Κωνσταντίνος
Χαραλαμπόπουλος Νικόλαος Γεώργιος

65. Τοπική Κοινότητα Ριγανίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αθανασοπούλου Αγγελική Σωτήριος
Βασιλόπουλος Γεώργιος Αλκιβιάδης
Κρεμμύδας Νικόλαος Ιωάννης


66. Τοπική Κοινότητα Σίμου
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Zωιτάκης Αντώνιος Δημήτριος
Μουχτούρης Αντώνιος Ιωάννης




67. Τοπική Κοινότητα Σκάλας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Γούλας Σπυριδων Βασίλειος
Κονίδα Φωτεινή Κωνσταντίνος
Σωτηρόπουλος Χρήστος Βασίλειος
Χαραλαμποπούλου Κωνσταντίνα Γεώργιος

68. Τοπική Κοινότητα Στράνωμας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Νούλας Βασίλειος Γεώργιος
Νούλας Κωνσταντίνος Αθανάσιος


69. Τοπική Κοινότητα Στύλιας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Παπακωστόπουλος Βασίλειος Ηλίας
Παναγόπουλος Κωνσταντίνος Σπυρίδων

70. Τοπική Κοινότητα Τερψιθέας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο





71. Τοπική Κοινότητα Τρικόρφου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Γιαβρούτας Βασίλειος Κωνσταντίνος
Δανιήλ Παναγιώτης Σπυρίδων
Κυρίτσης Κωνσταντίνος Ιωάννης
Ποζατζίδου Ελένη Δημήτριος

72. Τοπική Κοινότητα Φαμίλας
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Αθανασόπουλος Γεράσιμος Ιωάννης
Τσιμπάκη Γεωργία Βασίλειος

73. Τοπική Κοινότητα Χώμορης
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι
Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
Ανδρεόπουλος Νικόλαος Ιωάννης
Ζιαμπάρας Περικλής Γεώργιος