Ειδήσεις ενημέρωση πληροφορίες αντικειμενικότητα

Ακολούθησέ μας  

Facebook page
   

Διαβάστε Ακόμα  

Θέματα της επικαιρότητας
   

Δημοφιλή Άρθρα

   

Καταφύγιο Ναυπακτίας

Το ψηφοδέλτιο της παράταξης ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗΝ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ

Λεπτομέρειες

Διαβάστε όλα τα ονόματα που συγκροτούν το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ» του Θ.Παπαθανάση.

 

Κατατέθηκε και επίσημα ο συνδυασμός  νίκης του υποψηφίου δημάρχου  Ναυπακτίας  κ. Θανάση Παπαθανάση.  Ο κ. Παπαθανάσης είχε συνάντηση εργασίας – επικοινωνίας με τα στελέχη του συνδυασμό του.

 

Ο κ. Παπαθανάσης  ξεκίνησε την ομιλία του τονίζοντας ότι «Αρχίζουμε, αλλάζουμε μαζί τη Ναυπακτία» ενώ στη συνέχεια  δήλωσε:

 

«Αυτή είναι η απαρχή ενός  τίμιου προεκλογικού αγώνα που  μας οδηγει στη νίκη. Συνδυαμορφώνουμε το πρόγραμμα μας μαζί με την κοινωνία.Έχουμε το στρατηγικό σχέδιο για τη Ναυπακτία και την ολοκληρωμένη προσέγγιση των προτεραιότητων που θέλουμε και μπορούμε να κάνουμε πράξη.

 

Ο συνδυασμός μας αποτελείται από ικανά και έμπειρα στελέχη που μαζί  θα αγωνιστούμε για να δώσουμε ξανά ζωή σε αυτόν τον τόπο και να πάρει η Ναυπακτία την θέση που της ανήκει.

 

Από σήμερα τίθενται στην κρίση των κατοίκων αυτού του τόπου μια πλειάδα άξιων συμπολιτών μας που αξίζει τον κόπο να συνθέτουν την επόμενη δημοτική αρχή.

 

Είναι ένας ιδανικός συνδυασμός ο οποίος με την ορμή της νιότης και την εμπειρία των παλαιότερων θα ανταπεξέλθει στα καθήκοντα της επόμενης πενταετίας.

 

Μέσα από αυτό το ψηφοδέλτιο από σήμερα εκφράζουμε την προσπάθεια όλων μας να προτείνουμε ένα πρόγραμμα παραγωγικής ανασυγκρότησης του Δήμου, να κινητοποιήσουμε τους πολίτες για να αγωνιστούμε να αλλάξουμε την κοινωνία.

 

Ήρθε η ώρα να αλλάξουμε το κατεστημένο. Ήρθε η ώρα ΜΑΖΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΙΑ!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ

 

ΑΝΤΙΡΡΙΟ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ Εκπ/κος Τεχνικής Εκπαίδευσης
ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αρχιτέκτων Μηχανικός  – Επιχειρηματίας
ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ιδ. Υπάλληλος
ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Κατασκευαστής Ιδιωτικών Εργων  -   Οικοδόμος                                                                                               τ.   Πρόεδρος  Κοινότητας Μολυκρείου                                        τ.  Αντιδήμαρχος Δήμου Αντιρρίου                                                       τ.   Πρόεδρο Εργατικου Κέντρου  Ναυπακτίας                                                                                               τ.   Μέλος  ΔΣ  ΓΣΕΕ

 

 

 

ΑΠΟΔΟΤΙΑ ΑΝΑΓΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Ασφαλιστικός Σύμβουλος
ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Μηχανικός Μηχανημάτων Εργων – Οχημάτων
ΒΗΤΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Συν/χος Δασικός Υπάλληλος                                                                               Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ναυπακτίας,                         
ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ιατρός – Δ/ντής ΕΣΥ
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Αυτοκινητιστής                                                                                             Επιχειρηματίας
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΝΙΚΑΣ) Συντ/χος Εκπαιδευτικός

 

 

 

ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ  (ΧΑΡΗΣ) Επιχειρηματίας
ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαρμακοποιός   -  Χημικός
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (ΤΑΚΗΣ) Κατασκευαστής Ιδιωτ. Εργων                                                                                                   τ. Αντιδήμαρχος Δήμου Ναυπακτου
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κατασκευαστής Ιδιωτικών Εργων                                             Οικοδόμος    
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Επιχειρηματίας                                                                                                              Ξενοδόχος
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Συντ/χος Εκπαιδευτικός  Τεχνικης Εκπ/σης
ΚΑΤΣΕΝΟΥ-ΧΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ  (ΠΟΠΗ) Ιδρυτικο Μελος Συλλόγου «Πολίτες εν Δράσει»
ΚΟΡΓΙΑΛΑ ΜΑΝΘΑ Πολιτικός Μηχανικός                                                                            Αντιπρόεδρος  Συλλόγου Μηχανικών Ναυπακτίας
ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗ-ΓΡΑΨΙΑ ΑΘΗΝΑ   (ΝΑΝΑ) Επιχειρηματίας
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  (ΘΟΔΩΡΗΣ) Επιχειρηματίας
ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Εκπαιδευτικός Δημοτικής Εκπαίδευσης                                       Οικονομολόγος                                                                                      Δ/ντής Δημοτικού Σχολείου  Αντιρρίου
ΜΕΝΤΖΑ ΚΟΝΔΥΛΩ Καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής
ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Αστυνομικός
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Επιχειρηματίας
ΠΑΠΑΔΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Συντ/χος Αστυνομικός                                                                     τ. Πρόεδρος Κ.Α.Π.Η.  Ναυπάκτου
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Πολιτικός Μηχανικός                                                                                         τ. Αντιδήμαρχος Δήμου Ναυπακτου                                   
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Δικηγόρος                                                                                                    τ. Γραμματέας Νομ/κου Συμβουλίου Αιτ/νίας                                                                       τ. Πρόεδρος Δημ. Συμβουλίου Ναυπακτίας 
ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Καθηγητής Μέσης Εκπαίδευσης – Χημικός
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γεωπόνος Οινολόγος
ΣΑΤΛΑΝΗ ΑΛΤΑΝΗ Δικηγόρος
ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δικηγόρος
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ιστορικός Τέχνης (Πανεπιστημιακός)                                                       τ. Δήμαρχος Πυλλήνης
ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) Λογιστής
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Εκπ/κός Δημοτικής Εκπαίδευσης                                             Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λογιστής
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Συντ.  ΔΕΗ
ΤΣΕΡΠΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πολιτικός Μηχανικός                                                                                        Γραμ.  Συλλόγου Μηχανικών Ναυπακτίας                                                                                 Γραμ.  Ενωσης Γονέων & Κηδεμόνων Ναυπακτίας
ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Συντ/χος Υπάλληλος Υπ. Δικαιοσύνης                                                τ. Πρόεδρος Σωφρονιστικών Υπαλλήλων
ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Εκπαιδευτικός                                                                                                            Καθηγητής Φυσικής Αγωγής
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  (ΝΤΙΝΟΣ) Επιχειρηματίας                                                                                                         Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ναυπακτίας
ΥΦΑΝΤΗ-ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Χειριστής Ιατρικών Μηχανημάτων                                                    ΓΠΝΝ    Ρίου
ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Εκπαιδευτικός                                                                                                              Δ/ντής 2ου Δημοτικού Σχολείου Ναυπάκτου
ΧΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Επόπτρια Δημόσιας Υγείας
ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Αισθητικός

 

 

 

ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Επιχειρηματίας                                                                                         τ. Γραμ.  Ομοσπονδίας ΕΒΕΣ Ναυπακτίας  – Δωρίδας                                                                                     μελος ΔΣ Επιμελητηρίου Αιτ/νίας
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Συντ/χος  Ο.Τ.Ε.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δημόσιος  Υπάλληλος                                                           Ηλεκτρονικός Μηχανικός
ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Κατασκευαστής Ιδιωτικών Εργων                                                                                                                                       τ. Πρόεδρος Κοινότητας Χώμορης

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΥΛΛΗΝΗ ΑΔΡΑΧΤΑΣ ΝΙΚΟΣ Ελεύθερος Επαγγελματίας
ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Υπάλληλος  Υπεραστικού ΚΤΕΛΠρόεδρος Εργαζομένων Υπεραστικού ΚΤΕΛ

 

 

 

 

 

ΧΑΛΚΕΙΑ ΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Ελεύθερος Επαγγελματίας                                                                                                          Αντιπρόεδρος ΔΣ Συλλόγου Κρεοπωλών                                                 Ναυπακτίας – Δωρίδας
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Υπάλληλος Α.Δ.ΜΗΕ – ΔΕΗ
ΤΡΑΧΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Αγρότης                                                                                                                  Δημοτικός Σύμβουλος Δήμου Ναυπακτίας,
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Οικονομολόγος   -   Επιχειρηματίας                                                                   Μεταφραστής

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

 

 

 

υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΡΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ-ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΙΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΠΛΑΤΑ-ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  (ΒΙΒΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΡΑΠΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΚΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΤΙΣΣΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΠΛΟΥΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΑΒΡΥΤΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΘΟΦΥΤΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
       
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΑΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΝΤΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ  (ΑΓΛΑ) του ΘΩΜΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΩ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΝΩ  ΧΩΡΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΡΑΧΟΒΗΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΡΑΧΩΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΛΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΣΠΡΙΑ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΦΡΟΞΥΛΙΑΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
       
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΑΧΛΑΔΟΚΑΣΤΡΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΧΑΛΜΟΥΚΗ-ΣΑΤΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΑΛΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΘΕΟΦΑΝΗ
ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΤΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ του ΓΟΥΛΑ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΕΛΒΙΝΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΛΑΧΟΜΑΝΔΡΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΒΟΜΒΟΚΟΥΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΝΤΖΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΑΒΡΟΛΊΜΝΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

 
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΑΒΡΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΑΛΑΤΑ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ ΟΞΥΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΔΡΑΣΚΕΛΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΑΦΝΗΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΑΛΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΣΚΑΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΤΣΩΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΔΟΡΒΙΤΣΙΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΑΤΟΒΡΥΣΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΤΖΙΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΑΤΟΥΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΛΑΒΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΛΛΟΝΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΠΑΣΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
       
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΕΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΑΦΥΓΙΟΥ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΤΩ  ΧΩΡΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΑΔΙΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΛΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΛΕΠΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΑΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΠΑΛΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΗΛΙΑ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΚΚΙΝΟΧΩΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΚΡΥΟΝΕΡΙΩΝ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΕΥΚΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
 ΚΟΥΣΤΑ ΜΑΡΙΑ του  ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΙΒΑΔΑΚΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΙΜΝΙΤΣΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΛΥΓΙΑ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΚΥΝΕΙΑΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΔΑΥΛΑΚΟΥ-ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΑΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΛΑΝΤΖΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΜΟΥΛΑΔΑΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΤΣΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΧΑΡΑΚΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΧΟΧΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΑΝΔΡΙΝΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΡΗΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΗΛΕΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΠΕΡΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΜΟΛΥΚΡΕΙΟΥ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΛΙΒΓΙΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΗΛΙΑ
ΦΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΓΡΙΒΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΚΟΠΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΞΗΡΟΠΗΓΑΔΟΥ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΑΝΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΡΑΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΣΥΨΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΚΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΕΡΔΙΚΟΒΡΥΣΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΟΥΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΕΡΙΘΩΡΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΕΡΙΣΤΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΠΕΚΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΙΤΣΙΝΑΙΙΚΩΝ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΛΑΤΑΝΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΜΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΜΠΑΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΟΔΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΠΟΚΙΣΤΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΝΤΖΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΡΙΓΑΝΙΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΙΜΟΥ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΖΩΗΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΚΑΛΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΟΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΤΡΑΝΩΜΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΝΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΣΤΥΛΙΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΓΚΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΑΜΒΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΧΙΛΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΤΡΙΚΟΡΦΟΥ
υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΚΑΚΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΙΤΙΣΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΦΑΜΙΛΑΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΛΟΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ  ΧΟΜΟΡΗΣ
υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής Κοινότητας, κατ” αλφαβητική σειρά
ΣΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

nafpaktianews

 

 

 

 

   

Ενδιαφέροντα Θέματα

Επίδομα παιδιού- Α21: Μέχρι πότε θα γίνονται δεκτές νέες αιτήσεις
Πέμπτη, 29 Νοεμβρίου 2018
Την Τρίτη 27 Νοεμβρίου, ο ΟΠΕΚΑ πλήρωσε την 5η δόση από το επίδομα σε 878.290... Read More...
Οι Φιλόζωοι εθελοντές Ναυπάκτου καταγγέλλουν το δήμο και ζητούν βοήθεια
Πέμπτη, 22 Νοεμβρίου 2018
Βαρύτατες καταγγελίες κατά του δήμου Ναυπακτίας διατυπώνουν οι Φιλόζωοι... Read More...
Κλειστά την Τετάρτη 7 Νοεμβρίου 2018 τα σχολεία
Δευτέρα, 05 Νοεμβρίου 2018
Οι μαθητές της Πρωτοβάθμιας αλλά και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης δεν έχουν... Read More...
Ωμή λογοκρισία πολιτική παρέμβαση ή συνέβη κάτι άλλο με τη συνέντευξη στη Χειμωνάδα
Δευτέρα, 22 Οκτωβρίου 2018
Ωμή λογοκρισία, πολιτική παρέμβαση ή συνέβη κάτι άλλο που δεν έχουμε μάθει και... Read More...
Tα πάνω κάτω στην κινητή τηλεφωνία: Φραγή αν ο λογαριασμός ξεπεράσει τα 150 ευρώ
Δευτέρα, 08 Οκτωβρίου 2018
Πλαφόν χρέωσης σε όλους τους λογαριασμούς τηλεφώνου θα θέσει από την 1η... Read More...
Η καινούργια παιδική χαρά στον Ασπριά
Παρασκευή, 27 Ιουλίου 2018
Η νέα παιδική χαρά στον Ασπριά foto facebook  
   

Πιθανόν να σας ξέφυγαν

Στην Ελλάδα, η Γλυφάδα, με 17,24 Mbps, είναι η πόλη με τις μεγαλύτερες ταχύτητες σύνδεση...
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ\r\n \r\n\r\nΟ ΕΟΠΥΥ καλεί τους ασφαλισμένους να μην τηλεφωνούν στα 5ψήφια ...
Ένα κοινωνικό πείραμα έκαναν ... οι ET και Dennis του OCK TV. Αρχικά παριστάνοντας του ζητι...
     Ευχαριστούμε την Αδελφότητα Καταφυγιωτών για την όμορφη πρωτοβουλία να συνδ...
\r\n\r\nΤα μικρά πράγματα έχουν μεγάλη σημασία στη ζωή. \r\nΣτο Καταφύγιο φέτος κατάφερ...
\r\n\r\n \r\nΔιακρίνουμε μια έντονη κινητικότητα, διεργασίες και συζητήσεις τον τελευ...
\r\n\r\n                           Αναρτητέο στην ιστοσελίδα της Π. Δ. Ε. \r\nΕΛΛΗΝΙΚΗ ...
Ενδιαφέρον για το τοπικό συμβούλιο, σύμφωνα με αξιόπιστες πληροφορίες έδειξε και ...
\r\n\r\nΠοσό συνολικού ύψους 13,3 εκατομμύρια ευρώ θα πιστωθεί στους λογαριασμούς ρεύμ...
\r\n\r\nΜε επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην  ταβέρνα μάσα μπούκα στον Καρέα ο χορός το...
Παρά τη δύσκολη οικονομική συγκυρία και σε πείσμα των καιρών οι Καταφυγιώτες για ...
\r\n Καιρός να είναι να δούμε το σχεδιασμό της επόμενης μέρας  με γνώμονα το καλό το...
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗΤο Διοικητικό Συμβούλιο της Αδελφότητος των εν Αθήναις και Απανταχού Κα...
Με πολύ κέφι και άφθονο μεράκι ο συγχωριανός μας Φίλιππας δημιουργεί μαχαίρια για...
        Προκαλούν με την αδιαφορία τους οι προύχοντες και μας κοροιδεύουν κατάμα...
\r\n\r\nΡε ψάξανε δεξιά, ψάξανε αριστερά, ψάξανε μέσα την αποθήκη σιγά την αποθήκη,  α...
   

Για γέλια ή για κλάματα! (Μόνο για εγγεγραμένα μέλη)

   

Translate  

Greek Armenian Dutch English French German Italian
   

Facebook Like  

   

Καταφυγιώτικα Νέα  

Το έγραψε 21/05/2019, 15:41 ο/η Αναγνώστης
dimotikes-ekloges-2019-topiki-koinotita-katafygiou Οι εκλογές για την Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου (που την αποτελούν μαζί Γολέμι και Καταφύγιο) θα.............
Το έγραψε 20/05/2019, 09:24 ο/η Αναγνώστης
Στην δημοτική Ενότητα Αποδοτίας o ψηφοφόρος έχει δικαίωμα να βάλει ένα σταυρό στους υποψηφίους για την.............
Το έγραψε 18/05/2019, 07:31 ο/η Αναγνώστης
geniki-synelefsi-tis-adelfotitas-ton-apantaxoy-katafygiotonΤην Κυριακή 19 Μαιου 2019 και ώρα 11:00 π.μ στην περιοχή Ζωγράφου (Γωργίου Ζωγράφου 29 καφενείο.............
Το έγραψε 10/05/2019, 11:51 ο/η Αναγνώστης
nea-epoxi-gia-to-katafygioΟι Υποψήφιοι για το Γολέμι - Καταφύγιο ΑΜΜΑΡ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ ΡΑΙΦΕ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ.............
Το έγραψε 21/03/2019, 08:02 ο/η Αναγνώστης
anavlithike-i-diki-pou-tha-krinei-ean-oi-metakiniseis-neon-psifoforon-sto-katafygio-einai-nomimes Αναβλήθηκε η προγραμματισμένη δίκη στο Μεσολόγγι που θα κρίνει εάν οι μετακινήσεις των γνωστών.............
   
© www.katafigio-amorani.gr 2006 - 2019